Powered by Smartsupp S radostí vám přinášíme vzrušující novinky! | HS Parts
0
725 657 411(Po-Pá, 6:30-15:00 hod.)
Menu

S radostí vám přinášíme vzrušující novinky!

Sjednocení eshopů pod jednu střechu

Po dlouhých měsících pečlivého plánování a usilovné práce jsme se rozhodli pro významný krok vpřed.

S hrdostí oznamujeme, že naše dobře známé e-shopy - zatechservis.cz, kpdily.cz a hsparts.cz, jsme úspěšně sjednotili pod jednu střechu. Vznikl tak jeden moderní, přehledný a uživatelsky přívětivý e-shop www.hsparts.cz. Tento krok jsme podnikli s jediným cílem - zpříjemnit a zjednodušit váš nákupní zážitek. Věříme, že spojením sil a nabídek dokážeme nabídnout ještě lepší služby a sortiment.

Nový e-shop hsparts.cz

Šiřší sortiment, inovace, vylepšení a nové funkce

Na nové adrese www.hsparts.cz na vás čeká mnoho inovací a vylepšení, které staré platformy nenabízely. Připravili jsme pro vás spoustu nových funkcí, díky kterým bude vaše nakupování pohodlnější a přehlednější než kdy předtím.

Jednou z největších novinek je široký sortiment nabízeného zboží. Ať už hledáte náhradní díly pro vaše zařízení, nebo speciální komponenty, v našem e-shopu naleznete vše, co potřebujete. Navíc jsme pro vás připravili možnost nákupu s odloženou platbou, což vám umožní plánovat vaše výdaje ještě efektivněji.

Nový e-shop hsparts.cz

Podpora, rady a tipy od našich odborníků

Rozumíme tomu, že vybrat si správný díl nemusí být vždy snadné. Proto jsme se rozhodli nabídnout vám rady a tipy od našich odborníků, které vám usnadní rozhodování a pomohou najít přesně to, co potřebujete.

Ať už se jedná o složité technické specifikace, nebo jednoduchý výběr příslušenství, naše odborné rady jsou tu, aby vám zjednodušily život. A pokud byste přesto potřebovali další pomoc, neváhejte se obrátit na našeho virtuálního pomocníka. Je připraven vám kdykoli pomoci s vašimi dotazy a usnadnit tak váš nákupní proces.

Nový e-shop hsparts.cz

Váš neustálý zájem a podpora jsou pro nás neocenitelné a motivují nás k neustálému zlepšování. Těšíme se na každého z vás a věříme, že naše nová platforma www.hsparts.cz vás nadchne stejně jako nás.

Děkujeme, že jste součástí naší cesty a že společně s námi otevíráte novou kapitolu v nakupování. Vítejte v novém e-shopu, kde se snažíme udělat vše pro vaši spokojenost.