Powered by Smartsupp Zongshen | HS Parts
0
725 657 411(Po-Pá, 6:30-15:00 hod.)
Menu

Zongshen

Zongshen Machinery Manufacturing (Thajsko) Co., Ltd.

 

Zongshen Industrial Group se od svého založení v roce 1992 orientovala na světovou třídu průmyslového systémového integrátora, což mělo za cíl vytvořit multi-průmyslovou rozvojovou platformu a přispět k vytvoření udržitelnější rozvojové hodnoty pro svět prostřednictvím center upstream a downstream průmyslového řetězce. Nyní celková aktiva skupiny dosáhla 13,5 miliardy jüanů s více než 15 000 zaměstnanci.

 

Zongshen Industrial Group implementuje strategii rozvoje související diverzifikace v rámci termodynamického strojního průmyslu. Mezi její produkty motorů patří především motocyklové motory, motory pro miniauta, motory pro motorové čluny, stroje pro všeobecné použití. Mezi její konečné produkty patří především motocykly, motorové čluny a různá energetická zařízení. Produkty byly exportovány do více než 120 zemí a regionů.

Zongshen Industrial Group aktivně spolupracuje s italským Piaggio, americkým Harley-Davidson a dalšími světově známými podniky, ve spolupráci s německou společností BMW nyní vstoupilo do přípravné fáze. Zongshen Ve Spojených státech, Vietnamu, Thajsku a dalších zemích založily pobočky v Indonésii, Íránu, Filipínách, Pákistánu, Nigérii a dalších zemích.

 

Zong Shen Thailand Machinery Manufacturing Co., Ltd. je výrobní základna založená průmyslovou skupinou Zongshen s investicí 25 milionů amerických dolarů, která se nachází v čínsko-thajské průmyslové zóně Rayong, AMATA CITY, Thajsko, především pro výrobu, prodej a servis. motocyklů a obecných strojů.